Koleżanki i koledzy,
za tydzień skończy się pierwsza połowa roku 2026, przypominamy więc, że zbliża się termin zapłaty składki za drugie półrocze. Osoby, które nie zapłaciły od razu za cały rok, prosimy o uregulowanie należności do 15 lipca.
Szczegóły są zamieszczone w zakładce „Składki”.